fbpx
IT TECHNIK / ADMINISTRÁTOR / SPRÁVCA PC A SIETÍ
15. 10. 2020
ODVETVIE
Výroba
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
Baví ťa práca s technológiami a rád pracuješ v IT svete? Máš skúsenosti s navrhovaním a implementáciou informačných systémov? Tak hľadáme práve teba! Tvojou náplňou práce bude: starostlivosť o užívateľské PC, NB, tlačiarne a ďalšie. (SW a HW podpora - inštalácia, aktualizácia a konfigurácia) správa a údržba počítačových sietí a serverov zálohovania elektronických dát vytváranie štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports zaoberanie sa so systémom Epicor CMS, predtým známym ako Solarsoft iVP, alebo inými zručnosťami v systéme ERP analyzovanie potrieb organizácie v oblasti informačných systémov
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO
1300,-€
INÉ VÝHODY
možnosť pracovať samostatne a nastaviť si fungovanie oddelenia ako prvý zamestnanec mobilný telefón, notebook
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
VZDELANIE V ODBORE IT, programovanie
ZNALOSTI
Microsoft SQL Server - pokročilý C - základy C++ - základy Python - základy Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý IBM i - základy
JAZYKOVÉ PREDPOKLADY
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
PRAX
Pozícia je vhodná aj pre absolventa.
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
Anglický jazyk - aktívne slovom a písmom - podmienka !!! Kandidát by mal mať základné zručnosti pri riešení problémov, ako napr. sieťové vedenie, oprava tlačiarní, snímačov čiarových kódov atď. Vítaná skúsenosť s programom IBM Qinter/AS400

KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava