fbpx
TEAMLEADER. HĽADÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYŇU DO ROZRASTAJÚCEHO SA TÍMU.
18. 11. 2019
ODVETVIE
Výroba
LOKALITA
Košický kraj
Košice

NÁPLŇ PRÁCE
riadenie malého počtu operátorov šitia s ohľadom na plnenie QCDP a KPIs cieľov. koordinácia výroby s ohľadom na dodržiavanie pravidiel a zásad BOZP a kvality. zodpovednosť za plnenie plánov výrobnej linky. dohľad nad rozličnými typmi procesov. predchádzanie oneskoreniam v produkcii. eskalácia problémov na podporné funkcie . tréning nových operátorov šitia. plánovanie polyvalencie a polykompetencie. odovzdávanie informácií medzi zmenami a jednotlivými oddeleniami. vytváranie a dohľad nad 5S prostredím na výrobných linkách. aktívny prístup a podieľanie sa na aktivitách spojených s neustálymi zlepšovaniami procesov zodpovedá za vedenie a plnenie cieľov trénovaných zamestnancov
DRUH PRACOVNÉHO POMERU
trvalý pracovný pomer
PONÚKANÝ PLAT, BRUTTO

INÉ VÝHODY
Stabilná práca u zahraničného výrobcu. Práca v dynamickom kolektíve. Pracovné prostredie zodpovedajúce novopostavenému závodu - výborné pracovné.
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Prax na obdobnej pozícii 1 rok. Manažérske a riadiace schopnosti a skúsenosti s riadením menšieho kolektívu výrobných zamestnancov. Komunikačné, organizačné, prezentačné schopnosti. Schopnosť prezentácie vlastného postoja. Príjemné vystupovanie. Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.
ZNALOSTI

JAZYKOVÉ PREDPOKLADY

PRAX
1 rok
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY


KONTAKT

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Panyková
+421 915 829 339
E-mail: panykova@arios-hr.sk
ARIOS - Human resources, s. r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava