fbpx

Osobný prístup je to čo Vám ponúkame.

Neustále zlepšujeme naše služby a snažíme sa flexibilne reagovať na potreby pracovného trhu. Ako reakcia na Vaše dopyty vzniká naša nová služba osobného poradenstva. Nech je dôvod pre ktorý hľadáte nové zamestnanie akýkoľvek, pomôžeme Vám túto situáciu zvládnuť. Na zostavenie životopisu či napísanie motivačného listu ponúkame návod priamo na našich stránkach. Ďalším krokom je úspešné zvládnutie pohovor s prípadným zamestnávateľom či personálnou agentúrou, ktorá ho zastupuje.

Práve dobre zvládnutý pohovor je často krát kľúčom k novému zamestnaniu. V rámci našej novej služby Vás pripravíme, aby ste túto situáciu zvládli lepšie. Tím našich skúsených personalistov Vás prevedie skúšobným pohovorom a poskytne Vám cenné spätné väzby.

Ako skúšobný pohovor prebieha?

  • Zašlete nám životopis a motivačný list na určitú pozíciu
  • Absolvujete pohovor s dvoma skúsenými personalistami
  • Otestujete sa
  • Poskytneme Vám komplexnú spätnú väzbu

Personalisti zhodnotia Váš životopis, motivačný list a celkový priebeh pohovoru. Poskytnú Vám cenné rady, a otvorene zhodnotia ako Vás počas pohovoru vnímali.

Absolvovali ste v minulosti neúspešný pohovor po ktorom ste si vyčítali svoje reakcie v x situáciach? Prehrávali ste si v hlave všetky tie momenty, v ktorých ste nereagovali tak ako ste chceli?

Pýtali ste sa sami seba ako ste vôbec mohli povedať takú hlúposť?

Je pochopiteľné, že v dôležitých situáciách kde na nás pôsobí veľmi veľa faktorov znervóznieme, zabudneme čo sme sa chceli spýtať, chováme sa inak...

O čo viac nám na výsledku záleží o to je toto všetko ťažšie.

Prečo absolvovať skúšobný pohovor?

Táto skúsenosť Vám pomôže odbúrať stres z neznámeho a zo spätnej väzby od personalistov získate iný uhol pohľadu na vlastnú prezentáciu. Poradíme Vám ako sa správne odprezentovať s dôrazom na verbálnu i neverbálnu komunikáciu. Ako hovoriť o citlivých témach ako je dlhodobá nezamestanosť, nedobrovoľný odchod zo zamestnania, či zdravotných problémoch ktoré Vás môžu v práci limitovať. Poradíme Vám ako vyzdvihnúť svoje cenné skúsenosti a ako upozorniť na svoje zručnosti a kvality, ktoré môžu byť prínosom práve pri pozícii o ktorú sa uchádzate. Spätná väzba od našich personalistov Vám pomôže zistiť či sú pozície o ktoré sa uchádzate pre Vás vhodné, či sa zbytočnej nepodceňujete alebo naopak nepreceňujete.

Počas pohovoru máte šancu zistiť o budúcom zamestnávateľovi viac než je bežne dostupné napríklad na internete. Ak viete dobre klásť otázky, môžete sa dozvedieť cenné informácie, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní, či práve táto spoločnosť je pre Vás to pravé.

Nezabúdajte, že pohovor nie je jednostranný akt, tak ako si spoločnosť vyberá budúceho zamestnanca, tak si Vy vyberáte svojho budúceho zamestnávateľa. Nepodceňte túto príležitosť!

Naučíme Vás pýtať sa! Naučíme Vás počúvať! Naučíme Vás zhodnotiť! Pre absolvovanie skúšobného pohovoru môžete osloviť kohokoľvek z našich konzultantov a dohodnúť si termín stretnutia.